ALMERE, 9 maart 2010 11:02
Leaseplan Bank is van de week een grote reclamecampagne begonnen in de dagbladen. De kop van de paginagrote advertentie verwijst nadrukkelijk naar de naam van de nieuwe spaarbank: 'Wie spaart met een plan, zoekt een bank met een plan'.
Leaseplan geeft particulieren 2,52 procent rente, met maandelijkse rentebijschrijving. De termijndeposito's lopen tot 4 procent. Hun eigen plan met particulier spaargeld (en van bedrijven) zetten ze in de advertentie zonder omwegen uiteen: hun financieringsbasis verbreden. 'Omdat we ervoor kiezen onze activiteiten zo divers mogelijk te financieren. Het aantrekken van gelden van zakelijke en particuliere spaarders past goed in deze strategie.'
Op de website legt de bank de nadruk op de veiligheid van sparen bij Leaseplan Bank met de drieklapper: 'Eerlijke en transparante spaarproducten', 'Gevestigde Nederlandse bank sinds 1993' en 'Valt onder het depositogarantiestelsel'.
Het reclamebureau van Leaseplan Bank is Selmore in Amsterdam (ook het reclamebureau van Skoda Nederland), dat in januari ABN Amro als opdrachtgever erbij kreeg. Ingewijden verwachten dat Selmore het Leaseplan Bank-account nu dan ook zal opzeggen.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (3)...
Quote van de dag meer (925)...
Ferry de Haan, commercieel manager voetbalclub Excelsior, over zijn Avensis 1.8 stationwagon automaat. Uit: Autogids.
Vacatures meer (2)... ![]()

Poll
Vacatures van
meer ...
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|SportCult|Opleidingen en cursussen
© 2010MYbusinessmedia bv