BARNEVELD, 25 januari 2010 14:56
De BCA Europa Groep, in Nederland vertegenwoordigd door BCA Autoveiling, start een Europese samenwerking met Volvo Cars Nederland. De partners zijn overeengekomen dat alle ex-leaseauto's van Volvo voortaan ingebracht en verkocht worden via een besloten internetveiling van BCA. Per jaar zal het gaan om ongeveer duizend Volvo's.
De Volvo's gaan direct na de leaseperiode naar BCA Autoveiling, maken vervolgens in Barneveld het complete ‘BCA rondje' - van inname tot fotosessie - en worden, in eerste instantie, exclusief aan het Nederlandse Volvo dealernetwerk gepresenteerd. Via de wekelijkse internetveilingen kunnen die namens hun clientèle op de jonge en aantrekkelijke voertuigen bieden.
BCA Europa ontwikkelde vorig jaar internationaal al een speciaal verkoopprogramma voor Volvo's die uit de lease komen. Deze auto's worden voor Volvo al in elf BCA-landen aangeboden, van Zweden tot Portugal. Zaken zoals bpm-vrij exporteren, van inname tot facturatie, regelt BCA Autoveiling in Barneveld. Voor het deelnemen aan en meebieden op (internationale) online veilingen van BCA Europa volstaat één enkele inlogcode. BCA Veilingpashouders hebben reeds toegang tot de open internationale Volvo veilingen. Overige geïnteresseerde handelaren kunnen kosteloos een veilingpas aanvragen bij BCA Autoveiling in Barneveld via de registratiepagina op http://www.bca-europa.nl/.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (4)...
Quote van de dag meer (567)...
De Polo BlueMotion doet niet wat de folder belooft, vindt de Volkskrant.
Vacatures meer (22)... ![]()

Poll
Vacatures van
meer ...