BRUSSEL, 2 maart 2010 10:17
General Motors stopt 1,9 miljard euro in haar Europese dochter Opel. Dat is drie keer zoveel dan de fabrikant eerder wilde investeren.
Het zal zo'n 3,3 miljard euro kosten om Opel weer volledig op de rails te zetten. Er is dus nog altijd 2 miljard euro overheidssteun nodig. Duitsland, de grootste financier, heeft druk uitgevoerd op General Motors om meer geld in het noodlijdende merk te pompen.
"Onze toezegging betekent dat er tijdens de herstructurering geen potentiële liquiditeitsproblemen dreigen voor Opel,'' zo sprak GM Europees topman Nick Reilly. Hij hoopt de definitieve plannen voor Opel binnen een maand klaar te hebben.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (2)...
Quote van de dag meer (993)...
Managing Director Léan Verstoep van Kia Motors Nederland in DealerBusiness.
Vacatures meer (2)... ![]()

Poll
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|Opleidingen en cursussen
© 2010MYbusinessmedia bv