LONDEN, 1 juli 2010 10:03
De nieuwe Britse regering geeft de autofabrikanten in het land niet langer financiële steun.
"We willen samenwerken bij allerlei projecten maar de geldkraan gaat nu dicht. We beginnen ook niet aan een subsidieoorlog met andere landen, die kunnen we toch nooit winnen", aldus Vince Cable, minister van economische zaken, op het congres van de auto-organisatie SMMT.
De vorige regering in Londen heeft miljarden gepompt in een sloopregeling. Ook verleende ze zowel Nissan als Ford flinke financiële steun voor de productie van schonere auto's in hun Engelse fabrieken. Cable: "Ik zeg daar niets kwaads over maar we leven nu in een andere wereld." Hij doelt daarmee onder meer op de enorme bezuinigingen die onlangs zijn aangekondigd door zijn collega Osborne van Financiën. Het is daarbij zo goed als zeker dat ook een eerder aangekondigde aankooppremie van bijna zesduizend euro voor elektrische auto's alsnog wordt geschrapt.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (3)...
Quote van de dag meer (924)...
Aart de Koning, CEO Koops Furness, in DealerBusiness.
Vacatures meer (1)... ![]()

Poll
Vacatures van
meer ...
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|SportCult|Opleidingen en cursussen
© 2010MYbusinessmedia bv