AMSTERDAM, 21 juni 2011 20:00
Automerken laten kansen liggen in social media. Auto-importeurs en dealers nemen online discussies niet serieus genoeg.
Ik volg ze ondertussen via Rankingz hoe ze het doen http://www.rankingz.com/carz/
Denis Doeland
02-01-2012 op 22:32
Negatieve reviews zijn killing voor merken en bedrijven. Er wordt bijna niet professioneel (online) op gereageerd zodat ze nog jaren schade aanrichten. Op positieve reviews wordt al helemaal niet gereageerd. Een bedankje voor de klant die gratis en voor niets een advertententie voor je plaatst is er niet bij. Jammer. Reviews zowel positief als negatief zijn gouden kansen om met minder moeite meer nieuwe klanten te krijgen. Ik help je graag op weg.
Jan de Vries | Mobilica
22-06-2011 op 15:59
Of Twitter zo bepalend is weet ik niet. BMW USA doet niet aan Twitter, ook hun twee grootste dealers niet, toch samen goed voor 7000 auto's per jaar. Waar staat een merk als MINI? Komt de Fiat praat door de 500? Ik zag hier een dealer die een app gemaakt had voor de iphone. Dat lijkt mij een gouden greep.
gert siekmans
21-06-2011 op 22:33
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (2)...
Quote van de dag meer (993)...
Managing Director Léan Verstoep van Kia Motors Nederland in DealerBusiness.
Vacatures meer (2)... ![]()

Poll
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|Opleidingen en cursussen
© 2010MYbusinessmedia bv