DEVENTER, 11 augustus 2010 12:45
Dremel organiseert samen met Formido de Formula Dremel Challenge 2010. Deelnemers moeten uit een stuk hout hun eigen racewagen creëren. Met een multitool van Dremel natuurlijk.
Bij de bouwmarkten van Formido is de startkit Formula Dremel Challenge te verkrijgen. Die kit bestaat uit een blok modelleerhout, vier wielen en twee assen en achttien accessoires van Dremel. De kit is gratis bij de aankoop van een Dremel multitool maar ook los te koop voor 4,95 euro. Inschrijven kan tot 31 augustus via www.formido.nl/fdc. Voor de winnaar zijn er twee kaarten voor de GP van Groot-Brittannië van volgend jaar.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (3)...
Quote van de dag meer (924)...
Aart de Koning, CEO Koops Furness, in DealerBusiness.
Vacatures meer (1)... ![]()

Poll
Vacatures van
meer ...
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|SportCult|Opleidingen en cursussen
© 2010MYbusinessmedia bv