DEVENTER, 15 juni 2010 10:00
De auto's die voldoen aan de criteria voor de verkiezing Zakenauto van het Jaar zijn bekend. Op de eerste juryvergadering is die lijst vastgesteld.
De juryleden beoordelen nu alle op de lijst voorkomende auto's op zes criteria. Alle cijfers komen terug bij Automobiel Management die een vastgestelde berekening op de cijfers loslaat. Uit de tien auto's met de meeste punten wordt op de tweede vergadering de winnaar gekozen. De prijs wordt bekendgemaakt op 29 september op het Driving Business Event op Kasteel Vanenburg in Putten.
| kandidaten zakenauto vh jaar 2011. |
Volg alles over het Driving Business Event door HIER te klikken.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (3)...
Quote van de dag meer (925)...
Ferry de Haan, commercieel manager voetbalclub Excelsior, over zijn Avensis 1.8 stationwagon automaat. Uit: Autogids.
Vacatures meer (2)... ![]()

Poll
Vacatures van
meer ...
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|SportCult|Opleidingen en cursussen
© 2010MYbusinessmedia bv