RÜSSELSHEIM , 15 januari 2010 11:50
Hans Demant, de topman van Adam Opel AG, heeft zijn functie neergelegd. De 59-jarige directeur stond sinds 2004 aan de leiding van de Duitse GM-dochter.
Het was al eerder bekend geworden dat Nick Reilly, de baas van GM Europe, hoogstwaarschijnlijk de nieuwe baas van Opel zou worden en vandaag heeft GM inderdaad bevestigd dat Reilly de baas wordt. GM wil het management van GM Europe en van Opel in elkaar schuiven en er staat een grote reshuffle van managersposities op stapel, geïniteerd door ceo Ed Whitacre van GM. Hij wil de verantwoordelijkheden van de managers duidelijker hebben om ze er ook op te kunnen afrekenen.
GM besloot vorig jaar, na een slepende verkoopprocedure aan Magna, Opel toch zelf te houden. Naar verwachting maakt het concern later deze maand bekend hoe het Opel weer winstgevend denkt te kunnen maken.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (2)...
Quote van de dag meer (993)...
Managing Director Léan Verstoep van Kia Motors Nederland in DealerBusiness.
Vacatures meer (2)... ![]()

Poll
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|Opleidingen en cursussen
© 2010MYbusinessmedia bv