Hedin wordt importeur Renault in Zweden en Denemarken

Hedin Mobility Group, dat recent alle auto-activiteiten van Stern heeft overgenomen, wordt samen met het Portugese Salvador Caetano Group importeur en distributeur van Renault, Dacia en Alpine in Zweden en Denemarken.

Het Zweedse Hedin heeft daartoe een joint-venture gesloten met Caetano. Samen hebben de bedrijven alle aandelen van Renault Nordic AB gekocht van Renault s.a.s. Dat bedrijf verkocht vorig jaar in beide landen 17.499 personenauto’s en 8.936 commerciële voertuigen.

Veranderen

Door deze joint venture versterkt Hedin Mobility Group niet alleen haar positie in Zweden maar wordt het voor de eerste keer actief in Denemarken als distributeur. Eigenaar en CEO Anders Hedin: “De retail is aan het veranderen en onze groep is verheugd om deel uit te maken van de toekomst door uit te breiden in distributie samen met Renault en Salvador Caetano.’’

Caetano

De Portuguese Salvador Caetano Group is aanwezig in 41 landen op 3 continenten, Europa, Afrika en Zuid-Amerika. De groep telt 6.750 werknemers en vertegenwoordigt 25 merken met importcontracten en 36 merken in retail alsmede investeringen, autodistributie, mobiliteitsdiensten en andere activiteiten. De groep verkocht afgelopen jaar 89.363 auto’s – waarvan 92 procent in Portugal en Spanje. De omzet kwam uit op 2,1 miljard euro met daarop een brutowinst van 141 miljoen euro.

Lees ook:
Overname Stern door Zweedse Hedin rond

Hedin wordt importeur Renault in Zweden en Denemarken - Automobielmanagement.nl

Hedin wordt importeur Renault in Zweden en Denemarken

Hedin Mobility Group, dat recent alle auto-activiteiten van Stern heeft overgenomen, wordt samen met het Portugese Salvador Caetano Group importeur en distributeur van Renault, Dacia en Alpine in Zweden en Denemarken.

Het Zweedse Hedin heeft daartoe een joint-venture gesloten met Caetano. Samen hebben de bedrijven alle aandelen van Renault Nordic AB gekocht van Renault s.a.s. Dat bedrijf verkocht vorig jaar in beide landen 17.499 personenauto’s en 8.936 commerciële voertuigen.

Veranderen

Door deze joint venture versterkt Hedin Mobility Group niet alleen haar positie in Zweden maar wordt het voor de eerste keer actief in Denemarken als distributeur. Eigenaar en CEO Anders Hedin: “De retail is aan het veranderen en onze groep is verheugd om deel uit te maken van de toekomst door uit te breiden in distributie samen met Renault en Salvador Caetano.’’

Caetano

De Portuguese Salvador Caetano Group is aanwezig in 41 landen op 3 continenten, Europa, Afrika en Zuid-Amerika. De groep telt 6.750 werknemers en vertegenwoordigt 25 merken met importcontracten en 36 merken in retail alsmede investeringen, autodistributie, mobiliteitsdiensten en andere activiteiten. De groep verkocht afgelopen jaar 89.363 auto’s – waarvan 92 procent in Portugal en Spanje. De omzet kwam uit op 2,1 miljard euro met daarop een brutowinst van 141 miljoen euro.

Lees ook:
Overname Stern door Zweedse Hedin rond