DirectLease verhuist naar Hengelo

Vanaf deze week kunnen private lease-klanten van DirectLease (onderdeel van Van Mossel) hun auto niet alleen online bestellen, maar ook in de nieuwe vestiging in Hengelo bekijken en direct meenemen. Ook het nieuwe pand wordt weer gedeeld met het Van Mossel Mega Occasion Centrum.

Aemil Schellens, Commercieel Directeur bij DirectLease: “We hebben gemerkt dat er een groeiende behoefte is aan persoonlijk advies, de fysieke beschikbaarheid van ons team en het bekijken van de online aangeboden auto’s. In het centrum van Enschede zijn we al eens tijdelijk aanwezig geweest met een pop-up store en dat smaakte naar meer. Daarom bevindt zich in ons nieuwe kantoorpand onze eerste Private Lease winkel. Vrijwel alle gangbare modellen zijn hier te bezichtigen, nieuwe modellen en occasions. En daar voegen we nog een extraatje aan toe. Als de klant met een loonstrook langskomt, kan hij dezelfde dag nog wegrijden in de auto van zijn keuze.”

DirectLease, van origine een Oldenzaals bedrijf, biedt sinds de start in 2001 online autolease aan. Na de eerste jaren in Nederland is uitgebreid naar België, later ook naar Duitsland om vervolgens fors door te groeien. Dat is één van de redenen dat er een nieuwe locatie in de regio gezocht en gevonden is in Hengelo. En daar wordt opnieuw – net als in Oldenzaal – het pand gedeeld met het Van Mossel Mega Occasion Centrum.

DirectLease verhuist naar Hengelo - Automobielmanagement.nl

DirectLease verhuist naar Hengelo

Vanaf deze week kunnen private lease-klanten van DirectLease (onderdeel van Van Mossel) hun auto niet alleen online bestellen, maar ook in de nieuwe vestiging in Hengelo bekijken en direct meenemen. Ook het nieuwe pand wordt weer gedeeld met het Van Mossel Mega Occasion Centrum.

Aemil Schellens, Commercieel Directeur bij DirectLease: “We hebben gemerkt dat er een groeiende behoefte is aan persoonlijk advies, de fysieke beschikbaarheid van ons team en het bekijken van de online aangeboden auto’s. In het centrum van Enschede zijn we al eens tijdelijk aanwezig geweest met een pop-up store en dat smaakte naar meer. Daarom bevindt zich in ons nieuwe kantoorpand onze eerste Private Lease winkel. Vrijwel alle gangbare modellen zijn hier te bezichtigen, nieuwe modellen en occasions. En daar voegen we nog een extraatje aan toe. Als de klant met een loonstrook langskomt, kan hij dezelfde dag nog wegrijden in de auto van zijn keuze.”

DirectLease, van origine een Oldenzaals bedrijf, biedt sinds de start in 2001 online autolease aan. Na de eerste jaren in Nederland is uitgebreid naar België, later ook naar Duitsland om vervolgens fors door te groeien. Dat is één van de redenen dat er een nieuwe locatie in de regio gezocht en gevonden is in Hengelo. En daar wordt opnieuw – net als in Oldenzaal – het pand gedeeld met het Van Mossel Mega Occasion Centrum.