Van Mossel ‘erkend duurzaam’

Van Mossel Automotive Groep en Amega Groep zijn als eerste gecertificeerd voor het keurmerk ‘Erkend Duurzaam Plus’ ínclusief EED module.

Van Mossel ‘erkend duurzaam’

Op 17 november ontvingen Eric Berkhof, Algemeen Directeur Van Mossel Automotive Groep, en Leen de Koning, directeur Amega Groep, het certificaat uit handen van voorzitter Olaf de Bruijn. De uitreiking vond plaats tijdens de relatiedag van het Instituut voor Duurzame Mobiliteit (IvDM) in de Metaalkathedraal in Utrecht.

De van Mossel Automotive Groep heeft beleid op maatschappelijk verantwoord ondernemen met heldere doelstellingen. Certificering, energie en afval reductie zijn drie doelen binnen het beleid. Met het behalen van het Erkend Duurzaam Plus certificaat ‘geven we invulling aan deze drie doelstellingen’, zo laat het bedrijf weten. De aanbevelingen in de audits zullen gebruikt worden om doelstellingen op het gebied van afval en energie verder vorm te geven.

Eric Berkhof: "Zorgeloos wagenparkbeheer betekent ook duurzaam wagenparkbeheer. Dit hangt nauw samen met de kernwaarden van onze Groep. Duurzaamheid is voor ons ondernemen met respect voor de klant en de samenleving. Dit keurmerk helpt ons in de verdere stappen binnen ons MVO-beleid."
Het IvDM is het afgelopen jaar druk bezig geweest om de EED binnen het Erkend Duurzaam programma te krijgen. Met dit programma voldoen de deelnemende bedrijven aan de wettelijke eisen op het gebied van energie besparen.

Van Mossel ‘erkend duurzaam’ - Automobielmanagement.nl

Van Mossel ‘erkend duurzaam’

Van Mossel Automotive Groep en Amega Groep zijn als eerste gecertificeerd voor het keurmerk ‘Erkend Duurzaam Plus’ ínclusief EED module.

Van Mossel ‘erkend duurzaam’

Op 17 november ontvingen Eric Berkhof, Algemeen Directeur Van Mossel Automotive Groep, en Leen de Koning, directeur Amega Groep, het certificaat uit handen van voorzitter Olaf de Bruijn. De uitreiking vond plaats tijdens de relatiedag van het Instituut voor Duurzame Mobiliteit (IvDM) in de Metaalkathedraal in Utrecht.

De van Mossel Automotive Groep heeft beleid op maatschappelijk verantwoord ondernemen met heldere doelstellingen. Certificering, energie en afval reductie zijn drie doelen binnen het beleid. Met het behalen van het Erkend Duurzaam Plus certificaat ‘geven we invulling aan deze drie doelstellingen’, zo laat het bedrijf weten. De aanbevelingen in de audits zullen gebruikt worden om doelstellingen op het gebied van afval en energie verder vorm te geven.

Eric Berkhof: "Zorgeloos wagenparkbeheer betekent ook duurzaam wagenparkbeheer. Dit hangt nauw samen met de kernwaarden van onze Groep. Duurzaamheid is voor ons ondernemen met respect voor de klant en de samenleving. Dit keurmerk helpt ons in de verdere stappen binnen ons MVO-beleid."
Het IvDM is het afgelopen jaar druk bezig geweest om de EED binnen het Erkend Duurzaam programma te krijgen. Met dit programma voldoen de deelnemende bedrijven aan de wettelijke eisen op het gebied van energie besparen.