Brezan businesspartner van klassiekerclub FEHAC

Brezan Automaterialen is sinds 1 maart Business Partner van de FEHAC, de Federatie Historische Automobiel- en Motorfietsclubs.

Hierdoor wordt Brezan voorkeursleverancier voor alle leden van de ruim tweehonderd bij de FEHAC aangesloten verenigingen. Deze leden hebben gezamenlijk 230 duizend klassieke voertuigen in hun bezit.

De FEHAC behartigt de belangen van ruim 70.000 leden en het mobiel erfgoed in de breedste zin van het woord. Het Business Partner programma van de FEHAC is gericht op professionele toeleveranciers en/of dienstverleners die aantoonbaar betrokken zijn bij klassieke voertuigen en hun gebruikers. Deze krijgen nu bij Brezan recht op korting bij de aanschaf van onderdelen, onderhoudsmiddelen en gereedschappen. 

Als Business Partner zal Brezan zich binnen de aangesloten verenigingen van de FEHAC profileren als partner voor de oldtimerbezitters op het gebied van onderdelen, gereedschappen en verbruiksartikelen.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

Reacties

Hoe dient een clublid aan te tonen dat hij lid is van een bij FEHAC aangesloten club? Onze club geeft bijvoorbeeld geen lidmaatschapskaart uit.

Geplaatst door: Ronald Mink op
Brezan businesspartner van klassiekerclub FEHAC - Automobielmanagement.nl

Brezan businesspartner van klassiekerclub FEHAC

Brezan Automaterialen is sinds 1 maart Business Partner van de FEHAC, de Federatie Historische Automobiel- en Motorfietsclubs.

Hierdoor wordt Brezan voorkeursleverancier voor alle leden van de ruim tweehonderd bij de FEHAC aangesloten verenigingen. Deze leden hebben gezamenlijk 230 duizend klassieke voertuigen in hun bezit.

De FEHAC behartigt de belangen van ruim 70.000 leden en het mobiel erfgoed in de breedste zin van het woord. Het Business Partner programma van de FEHAC is gericht op professionele toeleveranciers en/of dienstverleners die aantoonbaar betrokken zijn bij klassieke voertuigen en hun gebruikers. Deze krijgen nu bij Brezan recht op korting bij de aanschaf van onderdelen, onderhoudsmiddelen en gereedschappen. 

Als Business Partner zal Brezan zich binnen de aangesloten verenigingen van de FEHAC profileren als partner voor de oldtimerbezitters op het gebied van onderdelen, gereedschappen en verbruiksartikelen.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

Reacties

Hoe dient een clublid aan te tonen dat hij lid is van een bij FEHAC aangesloten club? Onze club geeft bijvoorbeeld geen lidmaatschapskaart uit.

Geplaatst door: Ronald Mink op