R&W Batterijen: Uiteindelijk draait het allemaal om de juiste accu

Een accu van TAB is een betrouwbare krachtbron onder de kap die de status van A-merk zeker mag dragen. Leverancier R&W Batterijen BV is met recht trots op de kwaliteit van TAB en geeft het product nog meer waarde door expertise toe te voegen. “Door persoonlijk contact voorzien wij onze afnemers graag van gedegen advies. Iets dat wij erg belangrijk vinden.”

“De origine van R&W Batterijen BV ligt in de tractiebatterijen,” vertelt Johan van den Hatert van R&W Batterijen BV uit Ede. Hij wordt bijgestaan door Wilfred Bosman. “Onze afdeling automotive bestaat sinds 1 april 2009 en sinds die tijd maken we een snelle ontwikkeling door”, zegt Bosman. “Focus van onze afdeling ligt op het leveren van accu’s voor diverse voertuigen en toepassingen met het Sloveens fabrieksmerk TAB. Het merk levert ook accu’s als OEM-deel aan de VW-groep waarmee TAB laat zien dat zij absolute kwaliteit leveren en de positionering als A-merk helemaal terecht is”, valt Van den Hatert Bosman bij.

Expertisecentrum

R&W Batterijen BV heeft een uitgebreide range TAB startaccu’s voor verschillende automotive toepassingen. Johan van den Hatert: “Inmiddels is dat wel bij iedereen genoegzaam bekend. Maar naast het sec leveren van accu’s, spelen we een belangrijke rol als expertisecentrum. Doordat we al zo lang meedraaien, hebben we erg veel kennis in huis als het om accu’s gaat. Zo kunnen we adviseren welke accu uit onze range het meest geschikt is voor de gewenste toepassing, maar daarnaast kunnen we ook gericht advies geven over accu-onderhoud. Een goed onderhouden accu is bedrijfszeker en gaat bovendien langer mee. Onze medewerkers staan onze klanten bij met raad en daad en we merken dat dat bijzonder wordt gewaardeerd. Voor ons is het niet meer dan logisch dat je deze service verstrekt.”

Milieu

Natuurlijk speelt duurzaamheid en milieuvriendelijkheid een grote rol als we het over accu’s hebben. Van den Hatert: “Iedereen spreekt over lithium-ion accu’s vanwege de voordelen. Die zijn er natuurlijk ook maar we moeten niet vergeten dat de conventionele loodzuur-accu’s blijvend een belangrijke rol spelen in de automotive-branche. Bovendien hebben deze accu’s het grote voordeel dat vrijwel alle componenten hergebruikt kunnen worden en dat is een heel sterk punt als we kijken naar milieu, duurzaamheid en hergebruik van grondstoffen.”

Foto: Robin Britstra
R&W Batterijen: Uiteindelijk draait het allemaal om de juiste accu - Automobielmanagement.nl

R&W Batterijen: Uiteindelijk draait het allemaal om de juiste accu

Een accu van TAB is een betrouwbare krachtbron onder de kap die de status van A-merk zeker mag dragen. Leverancier R&W Batterijen BV is met recht trots op de kwaliteit van TAB en geeft het product nog meer waarde door expertise toe te voegen. “Door persoonlijk contact voorzien wij onze afnemers graag van gedegen advies. Iets dat wij erg belangrijk vinden.”

“De origine van R&W Batterijen BV ligt in de tractiebatterijen,” vertelt Johan van den Hatert van R&W Batterijen BV uit Ede. Hij wordt bijgestaan door Wilfred Bosman. “Onze afdeling automotive bestaat sinds 1 april 2009 en sinds die tijd maken we een snelle ontwikkeling door”, zegt Bosman. “Focus van onze afdeling ligt op het leveren van accu’s voor diverse voertuigen en toepassingen met het Sloveens fabrieksmerk TAB. Het merk levert ook accu’s als OEM-deel aan de VW-groep waarmee TAB laat zien dat zij absolute kwaliteit leveren en de positionering als A-merk helemaal terecht is”, valt Van den Hatert Bosman bij.

Expertisecentrum

R&W Batterijen BV heeft een uitgebreide range TAB startaccu’s voor verschillende automotive toepassingen. Johan van den Hatert: “Inmiddels is dat wel bij iedereen genoegzaam bekend. Maar naast het sec leveren van accu’s, spelen we een belangrijke rol als expertisecentrum. Doordat we al zo lang meedraaien, hebben we erg veel kennis in huis als het om accu’s gaat. Zo kunnen we adviseren welke accu uit onze range het meest geschikt is voor de gewenste toepassing, maar daarnaast kunnen we ook gericht advies geven over accu-onderhoud. Een goed onderhouden accu is bedrijfszeker en gaat bovendien langer mee. Onze medewerkers staan onze klanten bij met raad en daad en we merken dat dat bijzonder wordt gewaardeerd. Voor ons is het niet meer dan logisch dat je deze service verstrekt.”

Milieu

Natuurlijk speelt duurzaamheid en milieuvriendelijkheid een grote rol als we het over accu’s hebben. Van den Hatert: “Iedereen spreekt over lithium-ion accu’s vanwege de voordelen. Die zijn er natuurlijk ook maar we moeten niet vergeten dat de conventionele loodzuur-accu’s blijvend een belangrijke rol spelen in de automotive-branche. Bovendien hebben deze accu’s het grote voordeel dat vrijwel alle componenten hergebruikt kunnen worden en dat is een heel sterk punt als we kijken naar milieu, duurzaamheid en hergebruik van grondstoffen.”

Foto: Robin Britstra