Kroymans neemt ACS Hilversum over

Per 1 augustus neemt Kroymans het bedrijf ACS Hilversum over. Na de overname zal de vestiging verder gaan onder de naam ACS-Kroymans.

Kroymans neemt ACS Hilversum over

Jaguar Land Rover past haar dealernetwerk aan in Hilversum. De wijzigingen in het dealernetwerk zijn het directe gevolg van de wereldwijde Dual Brand strategie van Jaguar Land Rover om haar premium merken beide onder één dak aan te bieden.

ACS Hilversum was officieel Jaguar Land Rover dealer en al jaren het vertrouwde gezicht in de regio Hilversum. De huidige general manager van ACS Hilversum, René Serry onderschrijft de krachtenbundeling: "Ik ben verheugd te kunnen melden dat we ons bedrijf aan Kroymans kunnen overdragen; ik weet zeker dat ons team in goede handen is. En onze klanten blijven verzekerd van de service en klantgerichtheid die men gewend is, temeer omdat het volledige team zal blijven."

Kroymans neemt ACS Hilversum over - Automobielmanagement.nl

Kroymans neemt ACS Hilversum over

Per 1 augustus neemt Kroymans het bedrijf ACS Hilversum over. Na de overname zal de vestiging verder gaan onder de naam ACS-Kroymans.

Kroymans neemt ACS Hilversum over

Jaguar Land Rover past haar dealernetwerk aan in Hilversum. De wijzigingen in het dealernetwerk zijn het directe gevolg van de wereldwijde Dual Brand strategie van Jaguar Land Rover om haar premium merken beide onder één dak aan te bieden.

ACS Hilversum was officieel Jaguar Land Rover dealer en al jaren het vertrouwde gezicht in de regio Hilversum. De huidige general manager van ACS Hilversum, René Serry onderschrijft de krachtenbundeling: "Ik ben verheugd te kunnen melden dat we ons bedrijf aan Kroymans kunnen overdragen; ik weet zeker dat ons team in goede handen is. En onze klanten blijven verzekerd van de service en klantgerichtheid die men gewend is, temeer omdat het volledige team zal blijven."