Brancheorganisatie Focwa en opleider VOC hebben gekozen voor de beurs in Amsterdam, na het afblazen – wegens gebrek aan belangstelling – van Crash 2006. Volgens organisator Amsterdam RAI kan Autovak zich met de toevoeging van het segment Schadeherstel “met recht de meest volledige vakbeurs voor de automotive branche van Nederland noemen.” De beurs wordt gehouden van 21 tot en met 26 april 2007 in Amsterdam RAI. Jan Koolen, secretaris Sectie Schadeherstel van de Focwa: “Op de beurs zal via een eigen hal schadeherstel een duidelijk zichtbaar segment vormen. Daar kunnen we onze leden op een goede wijze ontvangen en door middel van beroepenwedstrijden, demonstraties en seminars de laatste stand der techniek tonen.” Frank Vos, directeur VOC, benadrukt: “AutovakRAI is een beurs waar onze beroepenwedstrijden kunnen rekenen op een brede belangstelling. We kunnen daar een goede bijdrage leveren aan het verbeteren van het beroepsimago voor de schadehersteller.” Gertjan Sluyter, voorzitter van het Tentoonstellingscomité AutovakRAI, voegt toe: “De RAI Vereniging, Focwa en VOC werken op meerdere vlakken samen. Deze samenwerking is zeer gewenst voor onze leden, de fabrikanten en importeurs van producten in de automotive aftermarket. Wij zijn verheugd over het vertrouwen en de getoonde betrokkenheid en we zullen alles uit de kast halen om het succes van AutovakRAI 2005 te overtreffen.” De vorige editie van AutovakRAI, gehouden in maart 2005, trok 250 exposanten en ruim 37 duizend bezoekers.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding