AHG sluit service level agreement met Kia

Autoschade Herstel Groep (AHG) heeft als eerste keten een service level agreement afgesloten met importeur Kia Motors Nederland.

Met het afsluiten van de overeenkomst levert de Kia-dealerorganisatie voortaan originele onderdelen en accessoires van het merk Kia aan alle AHG-vestigingen voor schadeherstelwerkzaamheden aan Kia’s. Jan van Kleef, formulemanager AHG: "De ondernemers van onze groep, de importeurs en dealerorganisaties zien dat de toepassing van originele onderdelen bijdraagt aan efficiency en misschien wel het belangrijkste aan een hoge berijderstevredenheid. Wij zijn er trots op dat wij de eerste keten zijn waarmee Kia Motors Nederland een overeenkomst aangaat." De bestellingen van de onderdelen en accessoires worden via een online platform verwerkt. Wanneer er een bestelling wordt geplaatst worden de materialen vrijwel altijd de volgende werkdag bezorgd.
Autoschade Herstel Groep is in 2003 opgericht. De ruim vijftig aangesloten bedrijven zijn verspreid over het hele land. Zakelijke en particuliere klanten kunnen bij AHG terecht. Met het vernieuwde label Easy2Fix, gelanceerd in 2014, richt de groep zich ook op kleine autoschades. Klanten krijgen zeven jaar garantie op schadeherstelwerkzaamheden. Autoschade Herstel Groep heeft zeventien ondernemers met een Hiqure-certificaat.

AHG sluit service level agreement met Kia - Automobielmanagement.nl

AHG sluit service level agreement met Kia

Autoschade Herstel Groep (AHG) heeft als eerste keten een service level agreement afgesloten met importeur Kia Motors Nederland.

Met het afsluiten van de overeenkomst levert de Kia-dealerorganisatie voortaan originele onderdelen en accessoires van het merk Kia aan alle AHG-vestigingen voor schadeherstelwerkzaamheden aan Kia’s. Jan van Kleef, formulemanager AHG: "De ondernemers van onze groep, de importeurs en dealerorganisaties zien dat de toepassing van originele onderdelen bijdraagt aan efficiency en misschien wel het belangrijkste aan een hoge berijderstevredenheid. Wij zijn er trots op dat wij de eerste keten zijn waarmee Kia Motors Nederland een overeenkomst aangaat." De bestellingen van de onderdelen en accessoires worden via een online platform verwerkt. Wanneer er een bestelling wordt geplaatst worden de materialen vrijwel altijd de volgende werkdag bezorgd.
Autoschade Herstel Groep is in 2003 opgericht. De ruim vijftig aangesloten bedrijven zijn verspreid over het hele land. Zakelijke en particuliere klanten kunnen bij AHG terecht. Met het vernieuwde label Easy2Fix, gelanceerd in 2014, richt de groep zich ook op kleine autoschades. Klanten krijgen zeven jaar garantie op schadeherstelwerkzaamheden. Autoschade Herstel Groep heeft zeventien ondernemers met een Hiqure-certificaat.