Femke Teeling benoemd als bestuurder stichting OOC

Femke Teeling, directeur van Focwa, is benoemd als bestuurder bij Stichting OOC, het Opleidings- en Ontwikkelingsfonds voor het Carrosseriebedrijf.

Femke Teeling benoemd als bestuurder stichting OOC

Deze benoeming sluit aan bij de ambities van Focwa om in te zetten op een goede instroom en doorstroom voor schadeherstellers en op vakmanschap in de carrosseriebranche. "De kwaliteit en het aanbod van opleidingen en ontwikkelkansen voor de circa 8.500 schadeherstellers in Nederland zijn cruciaal voor veiligheid en kwaliteit door middel van vakmanschap van onze leden", aldus Focwa.

Met het bestuursmandaat bij Stichting OOC zegt Focwa als brancheorganisatie volop in te kunnen zetten op het belang van opleidingen.

Femke Teeling benoemd als bestuurder stichting OOC - Automobielmanagement.nl

Femke Teeling benoemd als bestuurder stichting OOC

Femke Teeling, directeur van Focwa, is benoemd als bestuurder bij Stichting OOC, het Opleidings- en Ontwikkelingsfonds voor het Carrosseriebedrijf.

Femke Teeling benoemd als bestuurder stichting OOC

Deze benoeming sluit aan bij de ambities van Focwa om in te zetten op een goede instroom en doorstroom voor schadeherstellers en op vakmanschap in de carrosseriebranche. "De kwaliteit en het aanbod van opleidingen en ontwikkelkansen voor de circa 8.500 schadeherstellers in Nederland zijn cruciaal voor veiligheid en kwaliteit door middel van vakmanschap van onze leden", aldus Focwa.

Met het bestuursmandaat bij Stichting OOC zegt Focwa als brancheorganisatie volop in te kunnen zetten op het belang van opleidingen.