Hanneke Hoogweg nieuwe directeur RDC

Hanneke Hoogweg wordt per 1 september de nieuwe directeur van informatiseerder RDC, dat sinds april in handen is van Bovemij. Zij neemt het stokje over van Oscar Beumer die sinds november als directeur ad interim aan RDC verbonden is.

Sinds 1999 was Hanneke Hoogweg in leidinggevende functies werkzaam bij verschillende organisatieonderdelen van KPN. Ze heeft daardoor ruime ervaring opgedaan met werken op het snijvlak van klanten, techneuten en systemen.

Hoogweg: "Ik heb ontzettend veel zin om bij RDC aan de slag te gaan. Zin om samen met de mensen binnen RDC en Bovemij onze klanten nog succesvoller te maken door innovatieve en betrouwbare ICT- en datadiensten te leveren."

RDC directeur René Leander: "We zijn erg blij dat Hanneke voor ons gekozen heeft. Volgens ons is zij de juiste vrouw op de juiste plek. Ze heeft kennis van zaken, veel ervaring en ze vult ons team goed aan. We zien echt uit naar de samenwerking!"

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

Hanneke Hoogweg nieuwe directeur RDC - Automobielmanagement.nl

Hanneke Hoogweg nieuwe directeur RDC

Hanneke Hoogweg wordt per 1 september de nieuwe directeur van informatiseerder RDC, dat sinds april in handen is van Bovemij. Zij neemt het stokje over van Oscar Beumer die sinds november als directeur ad interim aan RDC verbonden is.

Sinds 1999 was Hanneke Hoogweg in leidinggevende functies werkzaam bij verschillende organisatieonderdelen van KPN. Ze heeft daardoor ruime ervaring opgedaan met werken op het snijvlak van klanten, techneuten en systemen.

Hoogweg: "Ik heb ontzettend veel zin om bij RDC aan de slag te gaan. Zin om samen met de mensen binnen RDC en Bovemij onze klanten nog succesvoller te maken door innovatieve en betrouwbare ICT- en datadiensten te leveren."

RDC directeur René Leander: "We zijn erg blij dat Hanneke voor ons gekozen heeft. Volgens ons is zij de juiste vrouw op de juiste plek. Ze heeft kennis van zaken, veel ervaring en ze vult ons team goed aan. We zien echt uit naar de samenwerking!"

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding