Barry Davelaar start als Manager Corporate Sales bij KwikFit

KwikFit Nederland maakt bekend dat Barry Davelaar (48) per direct start als Manager Corporate Sales voor KwikFit Zakelijk. In deze functie zal hij een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van KwikFit Zakelijk. Hij werkt daarbij nauw samen met Erik van Rumund die in oktober 2017 in dezelfde functie is gestart.

KwikFit Zakelijk heeft, zo meldt het bedrijf, inmiddels een solide positie verworven in de zakelijke markt voor banden en autoruiten. De komende jaren wil KwikFit die positie verder ontwikkelen met auto-onderhoud en -reparatie voor de steeds grotere groep corporate en private leaserijders.

"Vooral voor particuliere klanten die nu overstappen naar een private lease auto, is de stap naar KwikFit een hele logische," aldus Pieter Bikker, Director KwikFit Zakelijk. "Wij zijn blij dat we Barry kunnen verwelkomen bij KwikFit Zakelijk. Met zijn ervaring in de zakelijke mobiliteitsbranche is hij van grote toegevoegde waarde voor ons team en samen kunnen we onze service naar een nog hoger plan tillen."

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

Barry Davelaar start als Manager Corporate Sales bij KwikFit - Automobielmanagement.nl

Barry Davelaar start als Manager Corporate Sales bij KwikFit

KwikFit Nederland maakt bekend dat Barry Davelaar (48) per direct start als Manager Corporate Sales voor KwikFit Zakelijk. In deze functie zal hij een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van KwikFit Zakelijk. Hij werkt daarbij nauw samen met Erik van Rumund die in oktober 2017 in dezelfde functie is gestart.

KwikFit Zakelijk heeft, zo meldt het bedrijf, inmiddels een solide positie verworven in de zakelijke markt voor banden en autoruiten. De komende jaren wil KwikFit die positie verder ontwikkelen met auto-onderhoud en -reparatie voor de steeds grotere groep corporate en private leaserijders.

"Vooral voor particuliere klanten die nu overstappen naar een private lease auto, is de stap naar KwikFit een hele logische," aldus Pieter Bikker, Director KwikFit Zakelijk. "Wij zijn blij dat we Barry kunnen verwelkomen bij KwikFit Zakelijk. Met zijn ervaring in de zakelijke mobiliteitsbranche is hij van grote toegevoegde waarde voor ons team en samen kunnen we onze service naar een nog hoger plan tillen."

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding