Roos Zegers nieuwe PR & Event manager van Polestar Nederland

Roos Zegers is gestart als PR & Event manager bij Polestar Nederland. Ze is verantwoordelijk voor het opzetten en uitvoeren van de PR- en event-strategie en het contact met de media. Ze rapporteert aan Valéry Gresnigt, hoofd marketing & PR.

Zegers startte haar carrière bij Marketing & Communicatiebureau Edelman en PR & Storytelling Agency Glasnost. Voordat ze bij Polestar begon, was ze werkzaam als PR-coördinator bij HEMA Nederland.

“Ik kijk er enorm naar uit om aan de slag te gaan voor Polestar. Het merk neemt duurzaamheid en transparantie serieus en onderscheidt zich in de automotive wereld daarnaast met z’n digital first retailmodel. Een missie en visie waar ik graag aan bijdraag’’, aldus Zegers.

“In 2019 hebben wij ons merk met succes geïntroduceerd. Inmiddels rijden er al ruim 3.000 Polestars op de Nederlandse wegen en in de komende jaren gaan we ons merk en het productaanbod verder uitbouwen. We zijn daarom heel blij dat Roos ons team komt versterken’’, aldus Valéry Gresnigt.

Lees ook:

Reacties

Niet allen zeer lelijke auto, maar ook nog chinees

Geplaatst door: JP op
Roos Zegers nieuwe PR & Event manager van Polestar Nederland - Automobielmanagement.nl

Roos Zegers nieuwe PR & Event manager van Polestar Nederland

Roos Zegers is gestart als PR & Event manager bij Polestar Nederland. Ze is verantwoordelijk voor het opzetten en uitvoeren van de PR- en event-strategie en het contact met de media. Ze rapporteert aan Valéry Gresnigt, hoofd marketing & PR.

Zegers startte haar carrière bij Marketing & Communicatiebureau Edelman en PR & Storytelling Agency Glasnost. Voordat ze bij Polestar begon, was ze werkzaam als PR-coördinator bij HEMA Nederland.

“Ik kijk er enorm naar uit om aan de slag te gaan voor Polestar. Het merk neemt duurzaamheid en transparantie serieus en onderscheidt zich in de automotive wereld daarnaast met z’n digital first retailmodel. Een missie en visie waar ik graag aan bijdraag’’, aldus Zegers.

“In 2019 hebben wij ons merk met succes geïntroduceerd. Inmiddels rijden er al ruim 3.000 Polestars op de Nederlandse wegen en in de komende jaren gaan we ons merk en het productaanbod verder uitbouwen. We zijn daarom heel blij dat Roos ons team komt versterken’’, aldus Valéry Gresnigt.

Lees ook:

Reacties

Niet allen zeer lelijke auto, maar ook nog chinees

Geplaatst door: JP op