Vijf nieuwe leden voor garageformule CarProf

In de afgelopen twee maanden telt de franchiser vijf nieuwe leden. In september kiest autobedrijf Peters in Hengelo voor deze garageformule. Een maand later verrijkt het netwerk zich met CarProf van den Brand in Riel, CarProf Bockhoudt in Groningen en CarProf Bandencentrum in Almelo. CarProf IJsselland in Zwolle is als meest recente lid verwelkomd.

Oproep aan leasemaatschappijen om werkzaamheden door te laten gaan

"We zochten naar een professionele partner met toegang tot technische ondersteuning en training voor ons team, marketingkracht en inkoopvoordeel. Een formule met ruimte voor eigen onafhankelijkheid. Opgeteld gaan we daarom nu de samenwerking met CarProf en TECH360 aan", vertelt Henk Peters in Hengelo.

Een acht voor CarProf

De huidige vestigingen eoordeelden hun ervaringen met de garageformule met een acht in het onlangs verschenen Bovag Formuleonderzoek Garagebedrijven 2018. "We zijn trots op onze vierde plaats in de ranking. Zeker als je je bedenkt dat ons land 42 formules kent", aldus formule manager Harold van Gestel. Ten opzichte van andere formules wordt vooral goed gescoord op ‘Advies en ondersteuning bij bedrijfsvoering’.

Vijf nieuwe leden voor garageformule CarProf - Automobielmanagement.nl

Vijf nieuwe leden voor garageformule CarProf

In de afgelopen twee maanden telt de franchiser vijf nieuwe leden. In september kiest autobedrijf Peters in Hengelo voor deze garageformule. Een maand later verrijkt het netwerk zich met CarProf van den Brand in Riel, CarProf Bockhoudt in Groningen en CarProf Bandencentrum in Almelo. CarProf IJsselland in Zwolle is als meest recente lid verwelkomd.

Oproep aan leasemaatschappijen om werkzaamheden door te laten gaan

"We zochten naar een professionele partner met toegang tot technische ondersteuning en training voor ons team, marketingkracht en inkoopvoordeel. Een formule met ruimte voor eigen onafhankelijkheid. Opgeteld gaan we daarom nu de samenwerking met CarProf en TECH360 aan", vertelt Henk Peters in Hengelo.

Een acht voor CarProf

De huidige vestigingen eoordeelden hun ervaringen met de garageformule met een acht in het onlangs verschenen Bovag Formuleonderzoek Garagebedrijven 2018. "We zijn trots op onze vierde plaats in de ranking. Zeker als je je bedenkt dat ons land 42 formules kent", aldus formule manager Harold van Gestel. Ten opzichte van andere formules wordt vooral goed gescoord op ‘Advies en ondersteuning bij bedrijfsvoering’.