Used Car Controller occasionbeheerssysteem maakt je beter in je vak

Branded Content

Het managen van een auto(dealer)bedrijf is een complex spelletje. Het moet zo efficiënt, snel en slim mogelijk gebeuren. Dat klinkt simpel, maar de praktijk wijst uit dat het niet zo eenvoudig is. Goed occasionbeleid is echter cruciaal voor het rendement van een autobedrijf.

Used Car Controller heeft zich ten doel gesteld haar gebruikers tot de besten van het gebruikte auto vak te maken. Alles binnen de webapplicatie is daarop gericht. Used Car Controller is daarom niet zomaar een occasionbeheertool maar een workflowprogramma dat je dagelijks helpt om efficiënt een bovengemiddeld rendement op gebruikt te realiseren.

Occasionbeheer

René Smid en Felipe Guiljam zijn de twee aanspreekpunten voor dit unieke occasionbeheerssysteem. René Smid: “Het is heel simpel: de verkoper opent ’s morgens UCC en ziet zijn ‘to-do-lijstje’ voor die dag. Het is een kwestie van dingen niet vergeten.” UCC is een occasionbeheersysteem dat is samengesteld op basis van praktijkervaring van professionals uit de autobranche. Om welke zaken gaat het dan? Felipe Guiljam licht het toe: “Used Car Controller voorziet in alle relevante informatie om het proces van een gebruikte auto aan te sturen. Van taxatie tot verkoop met geïntegreerde RDW-diensten. Maar ook actief voorraadmanagement, met je eigen handelsplatform voor het beste handelsbod. En heb je meerdere vestigingen? Met UCC heb jij als occasionmanager volledig inzicht in het gebruikte auto proces van al je vestigingen.”

Nieuwe versie

Recentelijk werd een nieuwe versie van de Used Car Controller uitgebracht. “We spelen voortdurend in op de vraag en verwachting uit de markt. We blijven innoveren,” aldus René Smid, die vervolgt: “De nieuwe versie van het programma is nog intuïtiever, gebruiksvriendelijker en multi-device bruikbaar. Je kunt het dus op elk mobiel apparaat gebruiken. Biedingen van jouw eigen handelaren op handelsauto’s kunnen ook via UCC worden gedaan, dus als je dat combineert met een mobiel dan ben je als verkoper wel heel erg slagvaardig.”

Klant Ambassadeur

Felipe Guiljam: “Wat nog niet genoemd is is onze Klant Ambassadeur. Start je met UCC, dan word je als verkoper door ons persoonlijk opgeleid, vergelijk het maar met consultancy. Daarna volgt onze Klant Ambassadeur onze klanten een tijdje, om te garanderen dat ze het beste uit Used Car Controller halen. De Klant Ambassadeur vertegenwoordigt daarna de klanten in ons team. Hij initieert verbeteringen die door IT dan weer worden opgepakt. Geen loze woorden, want Used Car Controller is vanaf 2009 op de markt. Al tien jaar lang wordt ieder jaar een groei gerealiseerd van 25 procent, want alle gebruikers worden ambassadeurs. Een vertrouwenwekkend resultaat, dat ingevuld wordt door de praktijkkennis die erachter zit.

Foto: Robin Britstra
Used Car Controller occasionbeheerssysteem maakt je beter in je vak - Automobielmanagement.nl

Used Car Controller occasionbeheerssysteem maakt je beter in je vak

Branded Content

Het managen van een auto(dealer)bedrijf is een complex spelletje. Het moet zo efficiënt, snel en slim mogelijk gebeuren. Dat klinkt simpel, maar de praktijk wijst uit dat het niet zo eenvoudig is. Goed occasionbeleid is echter cruciaal voor het rendement van een autobedrijf.

Used Car Controller heeft zich ten doel gesteld haar gebruikers tot de besten van het gebruikte auto vak te maken. Alles binnen de webapplicatie is daarop gericht. Used Car Controller is daarom niet zomaar een occasionbeheertool maar een workflowprogramma dat je dagelijks helpt om efficiënt een bovengemiddeld rendement op gebruikt te realiseren.

Occasionbeheer

René Smid en Felipe Guiljam zijn de twee aanspreekpunten voor dit unieke occasionbeheerssysteem. René Smid: “Het is heel simpel: de verkoper opent ’s morgens UCC en ziet zijn ‘to-do-lijstje’ voor die dag. Het is een kwestie van dingen niet vergeten.” UCC is een occasionbeheersysteem dat is samengesteld op basis van praktijkervaring van professionals uit de autobranche. Om welke zaken gaat het dan? Felipe Guiljam licht het toe: “Used Car Controller voorziet in alle relevante informatie om het proces van een gebruikte auto aan te sturen. Van taxatie tot verkoop met geïntegreerde RDW-diensten. Maar ook actief voorraadmanagement, met je eigen handelsplatform voor het beste handelsbod. En heb je meerdere vestigingen? Met UCC heb jij als occasionmanager volledig inzicht in het gebruikte auto proces van al je vestigingen.”

Nieuwe versie

Recentelijk werd een nieuwe versie van de Used Car Controller uitgebracht. “We spelen voortdurend in op de vraag en verwachting uit de markt. We blijven innoveren,” aldus René Smid, die vervolgt: “De nieuwe versie van het programma is nog intuïtiever, gebruiksvriendelijker en multi-device bruikbaar. Je kunt het dus op elk mobiel apparaat gebruiken. Biedingen van jouw eigen handelaren op handelsauto’s kunnen ook via UCC worden gedaan, dus als je dat combineert met een mobiel dan ben je als verkoper wel heel erg slagvaardig.”

Klant Ambassadeur

Felipe Guiljam: “Wat nog niet genoemd is is onze Klant Ambassadeur. Start je met UCC, dan word je als verkoper door ons persoonlijk opgeleid, vergelijk het maar met consultancy. Daarna volgt onze Klant Ambassadeur onze klanten een tijdje, om te garanderen dat ze het beste uit Used Car Controller halen. De Klant Ambassadeur vertegenwoordigt daarna de klanten in ons team. Hij initieert verbeteringen die door IT dan weer worden opgepakt. Geen loze woorden, want Used Car Controller is vanaf 2009 op de markt. Al tien jaar lang wordt ieder jaar een groei gerealiseerd van 25 procent, want alle gebruikers worden ambassadeurs. Een vertrouwenwekkend resultaat, dat ingevuld wordt door de praktijkkennis die erachter zit.

Foto: Robin Britstra