Doel is gezamenlijke belangenbehartiging voor leden en goede ondersteuning aan leden. Beide organisaties hebben leden die actief zijn in de autoschadeherstelbranche. Ze stellen een werkgroep samen van bestuurders en directieleden die de komende weken de mogelijkheden verkennen.

Denis Maessen, voorzitter van Focwa Schadeherstel: "In het veranderende landschap hebben brancheverenigingen de verantwoordelijkheid om te kijken hoe ze meer toegevoegde waarde voor leden kunnen leveren door samen te werken. Bovag en wij kunnen elkaar wellicht goed aanvullen. Onze leden hebben aangegeven een dergelijke verkenning op prijs te stellen."

Bovag-voorzitter Bertho Eckhardt: "Wij zijn naar aanleiding van vragen van onze leden gaan onderzoeken of wij ondersteuning kunnen bieden en belangen kunnen behartigen voor aangesloten ondernemers die actief zijn in de autoschadeherstelbranche. Om te voorkomen dat we zaken dubbel gaan doen, is het logisch om met Focwa te onderzoeken of we dat samen kunnen doen."

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding