BOVAG-bestuur gaat autodelen verder op de kaart zetten

Henk van den Helder is onlangs verkozen tot nieuwe afdelingsvoorzitter BOVAG Verhuur- en Deelautobedrijven. Hij volgt Wim Slagter op die werd benoemd tot erelid. Het bestuur gaat verder invulling geven aan de Green Deal Autodelen die in oktober werd ondertekend.

Henk van den Helder (links op de foto) is managing director van Hertz, Thrifty en Dollar Rent A Car in de Benelux en al vele jaren werkzaam bij Hertz. “Henk heeft tientallen jaren ervaring op het gebied van autoverhuur en is als managing director van Hertz de aangewezen persoon om Wim Slagter op te volgen,” laat woordvoerder Tom Huyskens weten.

Herbenoemingen

Naast de nieuwe voorzitter verwelkomt BOVAG Verhuur- en Deelautobedrijven ook Gerard Spoor als nieuw bestuurslid. Spoor is eigenaar van Van Dusschoten & Van Ginkel Autoverhuur. Bestuursleden Wilfred van Empel (Flex Car Rent), Ronald Meijers (Nedcars Autoverhuur) en Arjan Bultman (Mobeazy) werden herbenoemd voor een nieuwe termijn.

Autodelen

Een van de taken van het BOVAG-bestuur is om het autodelen verder te ontwikkelen bevestigt Huyskens desgevraagd. “21 procent van onze leden is actief met autodelen. Mobeazy is specifiek actief in autodelen en mobiliteitsoplossingen. Flex Car Rent heeft short lease als specialiteit. Bovag heeft de Green Deal Autodelen ondertekend om meer aandacht voor autodelen te krijgen, de vloot uit te breiden en zoveel mogelijk mensen te interesseren. Daar hebben we een speciale taak in, een taak die ook in het bestuur is vastgelegd.”

BOVAG-bestuur gaat autodelen verder op de kaart zetten - Automobielmanagement.nl

BOVAG-bestuur gaat autodelen verder op de kaart zetten

Henk van den Helder is onlangs verkozen tot nieuwe afdelingsvoorzitter BOVAG Verhuur- en Deelautobedrijven. Hij volgt Wim Slagter op die werd benoemd tot erelid. Het bestuur gaat verder invulling geven aan de Green Deal Autodelen die in oktober werd ondertekend.

Henk van den Helder (links op de foto) is managing director van Hertz, Thrifty en Dollar Rent A Car in de Benelux en al vele jaren werkzaam bij Hertz. “Henk heeft tientallen jaren ervaring op het gebied van autoverhuur en is als managing director van Hertz de aangewezen persoon om Wim Slagter op te volgen,” laat woordvoerder Tom Huyskens weten.

Herbenoemingen

Naast de nieuwe voorzitter verwelkomt BOVAG Verhuur- en Deelautobedrijven ook Gerard Spoor als nieuw bestuurslid. Spoor is eigenaar van Van Dusschoten & Van Ginkel Autoverhuur. Bestuursleden Wilfred van Empel (Flex Car Rent), Ronald Meijers (Nedcars Autoverhuur) en Arjan Bultman (Mobeazy) werden herbenoemd voor een nieuwe termijn.

Autodelen

Een van de taken van het BOVAG-bestuur is om het autodelen verder te ontwikkelen bevestigt Huyskens desgevraagd. “21 procent van onze leden is actief met autodelen. Mobeazy is specifiek actief in autodelen en mobiliteitsoplossingen. Flex Car Rent heeft short lease als specialiteit. Bovag heeft de Green Deal Autodelen ondertekend om meer aandacht voor autodelen te krijgen, de vloot uit te breiden en zoveel mogelijk mensen te interesseren. Daar hebben we een speciale taak in, een taak die ook in het bestuur is vastgelegd.”