Caspar Rutten in bestuur SRM Rechtsbijstand

Caspar Rutten (54) is benoemd tot bestuurslid van SRM Rechtsbijstand. Deze organisatie verleent als onafhankelijke instituut rechtsbijstand aan zakelijke en particuliere relaties van de Bovemij Verzekeringsgroep.

Caspar Rutten heeft als advocaat een eigen advocatenkantoor in Breda en is goed bekend met de mobiliteitsbranche en daarmee met ‘de wereld van Bovemij en Bovag’. Naast zijn werk als advocaat is Rutten onder meer ook gemeenteraadslid in Breda en bestuurslid van de Vereniging Nederlandse Gemeenten (VNG).

Caspar Rutten volgt Carla Klaassen op die sinds 2008 zitting had in het bestuur van SRM Rechtsbijstand. Geert Vermeer, bestuursvoorzitter van SRM Rechtsbijstand, is verheugd over de benoeming van Caspar Rutten: “het is fijn dat wij weer een ervaren jurist in ons bestuur hebben met een enorme betrokkenheid bij alles wat met mobiliteit te maken heeft. Dat hij daarnaast ook brede bestuurlijke ervaring heeft is natuurlijk een extra voordeel.”

Caspar Rutten in bestuur SRM Rechtsbijstand - Automobielmanagement.nl

Caspar Rutten in bestuur SRM Rechtsbijstand

Caspar Rutten (54) is benoemd tot bestuurslid van SRM Rechtsbijstand. Deze organisatie verleent als onafhankelijke instituut rechtsbijstand aan zakelijke en particuliere relaties van de Bovemij Verzekeringsgroep.

Caspar Rutten heeft als advocaat een eigen advocatenkantoor in Breda en is goed bekend met de mobiliteitsbranche en daarmee met ‘de wereld van Bovemij en Bovag’. Naast zijn werk als advocaat is Rutten onder meer ook gemeenteraadslid in Breda en bestuurslid van de Vereniging Nederlandse Gemeenten (VNG).

Caspar Rutten volgt Carla Klaassen op die sinds 2008 zitting had in het bestuur van SRM Rechtsbijstand. Geert Vermeer, bestuursvoorzitter van SRM Rechtsbijstand, is verheugd over de benoeming van Caspar Rutten: “het is fijn dat wij weer een ervaren jurist in ons bestuur hebben met een enorme betrokkenheid bij alles wat met mobiliteit te maken heeft. Dat hij daarnaast ook brede bestuurlijke ervaring heeft is natuurlijk een extra voordeel.”