Colofon

Automobiel Management is een uitgave van:

ProMedia Group
Weena 505 B18
3013 AL Rotterdam

Tel: 010-280 1000
klantenservice@automobielmanagement.nl

Uitgever:

Joan Blaas

Redactie:

Remco Nieuwenbroek (hoofdredacteur)
remco.nieuwenbroek@promedia.nl
Tel: +31(0)10-280-1023

Michael van Wijngaarden (coördinator AM.nl & magazine)
Tel: 06-36153760
michael.van.wijngaarden@promedia.nl

Rieneke Kok (redacteur)
rieneke.kok@promedia.nl

Vaste medewerkers:

Ruud Peys, Robin Britstra, Rob van Ginneken, Ton Roks, Bart-Jan Keizer, Toralt Deinum, Jeroen Ekeler, Paul Steenhoff, Peter Vader

Advertentieverkoop:

Niels Singeling, Business Unit Manager Automotive
Tel: +31(0)10-280-1043
niels.singeling@promedia.nl

Ruud Mosetti, verkoop binnendienst
Tel.: 06-11465189
ruud.mosetti@promedia.nl

Afdeling Traffic:

Marina Rietman-Tiebot
Tel.: +31 (0)10-280-1003
traffic@automobielmanagement.nl

Abonnementen:

Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via:
Tel.: +31 (0)10-280-1000
E-mailadres: klantenservice@automobielmanagement.nl

Abonnementstarieven

Jaarabonnement Nederland €144,50*
Jaarabonnement Buitenland €195,00*
*Prijzen zijn excl. 6% BTW en €3,95 administratiekosten excl. 21% btw.

Jaarabonnement geldt tot wederopzegging. Beëindiging van het abonnement kan uitsluitend schriftelijk geschieden, uiterlijk drie maanden voor het einde van de abonnementsperiode; nadien vindt automatisch verlenging plaats.