PUTTEN, 30 september 2010 14:55
Rond de driehonderd toppers uit de Nederlandse autobranche vulden afgelopen woensdag 29 september Kasteel De Vanenburg in Putten voor de 2e editie van het event Driving Business.
Voeg daarbij een uitstekende gastvrouw in de persoon van Astrid Joosten en een debaterend, goed ingevoerd panel onder leiding van diezelfde Astrid Joosten, spraakmakende resultaten uit het Nationaal Zakenauto Onderzoek 2010, trendwatcher Adjiedj Bakas als keynote-speaker en je hebt een topmiddag en -avond. Als slagroom op de taart kwamen er nog eens drie winnaars van de Zakenauto en Bestelauto van het Jaar en de AMbitie bij. Respectievelijk Citroën C4 Picasso, Renault Trafic en Opel Astra. De mix van waardevolle informatie, gevierde winnaars, uitstekend gezelschap en een toplocatie bleek een schot in de roos. Klik rechts op de fotogalerij voor een impressie. Een klik op de foto geeft een groot formaat.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Van onze Partners meer (2)...
Quote van de dag meer (992)...
BMW-verkoopdirecteur Ian Robertson over China. Het merk opent er wekelijks een dealervestiging. Bron: Financial Times.
Vacatures meer (2)... ![]()

Poll
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|SportCult|Opleidingen en cursussen
© 2010MYbusinessmedia bv