RAI Vereniging ontvangt predicaat Koninklijk

RAI Vereniging is deze week onderscheiden met het predicaat ‘Koninklijk’. De brancheorganisatie bestaat 125-jaar en heeft een lange staat van dienst als belangenorganisatie voor de mobiliteitsindustrie, en als oprichter van de RAI Amsterdam.

Voorzitter Steven van Eijck ontving de speciale oorkonde uit handen van de nieuwe commissaris van de Koning (CdK) in de provincie Noord Holland, Arthur van Dijk. Van Eijck is bijzonder trots op het predicaat.

“Deze onderscheiding is letterlijk de kroon op het werk van onze leden, mijn voorgangers en alle medewerkers. Het is een voorrecht om het predicaat ‘Koninklijk’ te mogen dragen. RAI Vereniging is inmiddels een begrip in de Nederlandse mobiliteitswereld. Niet alleen als oprichter van het grootste beursgebouw van Nederland, we zijn bovenal een belangenbehartiger die al 125 jaar meedenkt en bouwt aan de bereikbaarheid in Nederland en Europa.”

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

RAI Vereniging ontvangt predicaat Koninklijk - Automobielmanagement.nl

RAI Vereniging ontvangt predicaat Koninklijk

RAI Vereniging is deze week onderscheiden met het predicaat ‘Koninklijk’. De brancheorganisatie bestaat 125-jaar en heeft een lange staat van dienst als belangenorganisatie voor de mobiliteitsindustrie, en als oprichter van de RAI Amsterdam.

Voorzitter Steven van Eijck ontving de speciale oorkonde uit handen van de nieuwe commissaris van de Koning (CdK) in de provincie Noord Holland, Arthur van Dijk. Van Eijck is bijzonder trots op het predicaat.

“Deze onderscheiding is letterlijk de kroon op het werk van onze leden, mijn voorgangers en alle medewerkers. Het is een voorrecht om het predicaat ‘Koninklijk’ te mogen dragen. RAI Vereniging is inmiddels een begrip in de Nederlandse mobiliteitswereld. Niet alleen als oprichter van het grootste beursgebouw van Nederland, we zijn bovenal een belangenbehartiger die al 125 jaar meedenkt en bouwt aan de bereikbaarheid in Nederland en Europa.”

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding