NDA onderzoekt leasemaatschappijen

welke leasemaatschappij hanteert de beste condities en voorwaarden richting dealers?

Vragen over de betalingstermijn, kortingen, schadeprocedures en onderdeleninkoop moeten NDA inzicht geven in de houding van de leasemaatschappij richting de dealer. Het onderzoek vindt plaats in de vorm van een Rodi-enquête. “Wij willen weten wat onze leden vinden van de verschillende leasemaatschappijen”, zegt NDA-secretaris Martin Huisman in de Bovag Nieuwsbrief. “De ene leasemaatschappij is dealervriendelijker dan de andere. Dat willen wij helder krijgen. Er zijn excessen. Dat willen we weten, daarom is het van belang dat onze leden de vragenlijst invullen.” In Nederland zijn 31 grote leasemaatschappijen actief. Samen met de verzekeraars zijn de leasemaatschappijen de laatste tien jaar uitgegroeid tot een machtsfactor van betekenis. De komende jaren wil NDA daarom ook meer inzetten op de relatie met verzekeraars en leasemaatschappijen.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

NDA onderzoekt leasemaatschappijen - Automobielmanagement.nl

NDA onderzoekt leasemaatschappijen

welke leasemaatschappij hanteert de beste condities en voorwaarden richting dealers?

Vragen over de betalingstermijn, kortingen, schadeprocedures en onderdeleninkoop moeten NDA inzicht geven in de houding van de leasemaatschappij richting de dealer. Het onderzoek vindt plaats in de vorm van een Rodi-enquête. “Wij willen weten wat onze leden vinden van de verschillende leasemaatschappijen”, zegt NDA-secretaris Martin Huisman in de Bovag Nieuwsbrief. “De ene leasemaatschappij is dealervriendelijker dan de andere. Dat willen wij helder krijgen. Er zijn excessen. Dat willen we weten, daarom is het van belang dat onze leden de vragenlijst invullen.” In Nederland zijn 31 grote leasemaatschappijen actief. Samen met de verzekeraars zijn de leasemaatschappijen de laatste tien jaar uitgegroeid tot een machtsfactor van betekenis. De komende jaren wil NDA daarom ook meer inzetten op de relatie met verzekeraars en leasemaatschappijen.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding