Nieuws: Auto & Economie Binnenland
Nieuwautokopen.nl heeft in samenwerking met Smart-dealer Bert Stemerdink uit Veenendaal de site Smartkopen.nl in het leven geroepen.
De Nederlandse autobranche in (vrijwel...
De Stern Groep heeft in het eerste half...
Over het eerste halve jaar heeft holding Spyker Cars een verlies gerapporteerd van 139 miljoen euro op een omzet van 243 miljoen euro. Dat is inclusief de cijfers van Saab, of beter gezegd: inclusief de cijfers van Spyker. En het negatieve vermogen blijkt 126 miljoen te zijn.
Spyker Cars moet een beter inzicht geven in de financiële positie van het bedrijf. De autobouwer heeft beursbedrijf NYSE Euronext woensdag nabeurs op de hoogte gesteld van een negatieve eigen vermogenspositie.
NS is als nieuwe partner toegetreden tot het mobiliteitsplatform Eileen van YPCA. Your Personal Call Assistant heeft met de NS een partij binnengehaald die de zakelijke rijder een alternatief voor de auto biedt.
De aandelenkoers van Spyker Cars is op de beurs de laatste periode langzaam maar gestaag onderuit gegaan. Topman Victor Muller is daarbij als grootaandeelhouder de verliezer.
Antonov heeft in de eerste helft van 2010 een nettoverlies van 3,95 miljoen pond geleden bij een omzet van slechts 174 duizend pond. Dat maakte de ontwikkelaar van versnellingsbakken bekend.
Van onze Partners meer (4)...
• Impact Proof Glass • Kogelwerend glas • Anti Reflectie folie
• Bedrijfsuitje • Personeelsfeest • Vergadering
• TomTom Kaarten • Navigatiesystemen
OHRA Autoverzekering Stel uw eigen pakket samen
Quote van de dag meer (567)...
De Polo BlueMotion doet niet wat de folder belooft, vindt de Volkskrant.
Vacatures meer (22)...
Vacatures van meer ...
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
ATH online|Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Bengels|SportCult
© 2010MYbusinessmedia bv