Dealers Kia aan de slag met PareX

Na een begin januari gestarte pilot maken per 1 mei de ruim honderd Nederlandse dealers van Kia gebruik van het virtueel magazijn PareX.

Met dit online depot tussen de vestigingen kunnen dealers hun incourante voorraden terugdringen. Dankzij de verregaande integratie van PareX met vele DMS-systemen kunnen deelnemende dealers met een druk op de knop beschikbare voorraden bij collega-dealers inzien. Daarbij wordt ook aangegeven of het onderdeel als incourant te boek staat en of inmiddels omgenummerd is. Ook kunnen meerdere onderdelen tegelijkertijd gezocht worden, inclusief weergave van welke dealer het meeste kan leveren en tegen welke condities.

"Met PareX kunnen we ook de klanttevredenheid verder opvoeren, omdat ook eventuele backorders snel onderling opgelost kunnen worden", aldus Bertill Polhuis, Manager Parts van Kia Motors Nederland. "Ook de eenvoudige  integratie met de meeste DMS systemen maakt dat we PareX vlot en makkelijk bij onze leden kunnen uitrollen." PareX is inmiddels ook geïntegreerd in het Kia dealerintranet.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

Dealers Kia aan de slag met PareX - Automobielmanagement.nl

Dealers Kia aan de slag met PareX

Na een begin januari gestarte pilot maken per 1 mei de ruim honderd Nederlandse dealers van Kia gebruik van het virtueel magazijn PareX.

Met dit online depot tussen de vestigingen kunnen dealers hun incourante voorraden terugdringen. Dankzij de verregaande integratie van PareX met vele DMS-systemen kunnen deelnemende dealers met een druk op de knop beschikbare voorraden bij collega-dealers inzien. Daarbij wordt ook aangegeven of het onderdeel als incourant te boek staat en of inmiddels omgenummerd is. Ook kunnen meerdere onderdelen tegelijkertijd gezocht worden, inclusief weergave van welke dealer het meeste kan leveren en tegen welke condities.

"Met PareX kunnen we ook de klanttevredenheid verder opvoeren, omdat ook eventuele backorders snel onderling opgelost kunnen worden", aldus Bertill Polhuis, Manager Parts van Kia Motors Nederland. "Ook de eenvoudige  integratie met de meeste DMS systemen maakt dat we PareX vlot en makkelijk bij onze leden kunnen uitrollen." PareX is inmiddels ook geïntegreerd in het Kia dealerintranet.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding