Lantinga Automaterialen terug naar GroupAuto

Lantinga Automaterialen – Winschoten, Stadskanaal, Emmen – sluit zich (weer) aan bij GroupAuto.

Familiebedrijf Lantinga, onder aanvoering van Roelof Lantinga was al eerder even lid van de organisatie, in 2010. De eigen leveranciersvoorkeur bleek toen niet aan te sluiten met die van de groep. Inmiddels is dat anders, reden voor de terugkeer.

In Groningen en Drenthe zal de grossier zal zich mede inzetten voor de garageformules van GroupAuto, waaronder CarXpert, Volgens Roelof Lantinga van het familiebedrijf is de samenwerking met de grossiersclub een mooie aanvulling op hun bestaande activiteiten. "Met alle ontwikkelingen die momenteel spelen, voorzien wij dat een middelgrote,  niet-gebonden grossier een zware toekomst tegemoet zal gaan, omdat je in je eentje te weinig capaciteit hebt om de juiste marketingservice en technische opleidingen etc. aan te kunnen bieden. Een organisatie als GroupAuto kan daarbij kostbare hulp bieden. Al in 2010 zijn wij een samenwerking aangegaan met Aircotechniek en later ook al Bosch. Begin dit jaar hebben wij er bovendien voor gekozen om DieselBuchliPartner te worden en zijn we gestart met een eigen werkplaats voor diesel- en benzinetechniek."

Directeur Freek Blekxtoon voorziet begin januari nog diverse meldingen, ook van buiten Havam-kring. Hij noemt  Lantinga "een regionaal sterke speler, die een groot verzorgingsgebied bewerkt, dat wij voor een behoorlijk deel nog niet bereiken. Hun werkplaatsactiviteit past geheel in onze filosofie, veel van onze leden hebben ook een eigen ondersteunende service van uiteenlopende aard."

 

Lantinga Automaterialen terug naar GroupAuto - Automobielmanagement.nl

Lantinga Automaterialen terug naar GroupAuto

Lantinga Automaterialen – Winschoten, Stadskanaal, Emmen – sluit zich (weer) aan bij GroupAuto.

Familiebedrijf Lantinga, onder aanvoering van Roelof Lantinga was al eerder even lid van de organisatie, in 2010. De eigen leveranciersvoorkeur bleek toen niet aan te sluiten met die van de groep. Inmiddels is dat anders, reden voor de terugkeer.

In Groningen en Drenthe zal de grossier zal zich mede inzetten voor de garageformules van GroupAuto, waaronder CarXpert, Volgens Roelof Lantinga van het familiebedrijf is de samenwerking met de grossiersclub een mooie aanvulling op hun bestaande activiteiten. "Met alle ontwikkelingen die momenteel spelen, voorzien wij dat een middelgrote,  niet-gebonden grossier een zware toekomst tegemoet zal gaan, omdat je in je eentje te weinig capaciteit hebt om de juiste marketingservice en technische opleidingen etc. aan te kunnen bieden. Een organisatie als GroupAuto kan daarbij kostbare hulp bieden. Al in 2010 zijn wij een samenwerking aangegaan met Aircotechniek en later ook al Bosch. Begin dit jaar hebben wij er bovendien voor gekozen om DieselBuchliPartner te worden en zijn we gestart met een eigen werkplaats voor diesel- en benzinetechniek."

Directeur Freek Blekxtoon voorziet begin januari nog diverse meldingen, ook van buiten Havam-kring. Hij noemt  Lantinga "een regionaal sterke speler, die een groot verzorgingsgebied bewerkt, dat wij voor een behoorlijk deel nog niet bereiken. Hun werkplaatsactiviteit past geheel in onze filosofie, veel van onze leden hebben ook een eigen ondersteunende service van uiteenlopende aard."