Nieuw contract Saab Parts met Duitse garages

Saab Parts heeft in Duitsland een nieuw servicecontract naar de 110 resterende onderhoudswerkplaatsen verstuurd. Het contract moet de in begin van 2012 geïmproviseerde overeenkomst aflossen.

De Duitse dochter van Saab Parts, de Swedish Distribution Services Deutschland GmbH in Frankfurt, heeft het nieuwe contract aan de partners verstuurd. "Het nieuwe ontract kent een afgewogen verhouding tussen rechten en plichten", aldus Frank Jaenicke, de voorzitter van de partnerorganisatie. "Wij raden onze leden aan het nieuwe contract te accepteren." De nieuwe overeenkomst moet in september van kracht worden en zou de bedrijven eindelijk weer zekerheid geven op het gebied van leveringsmogelijkheden, levertermijnen, garantie en prijzen.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

Nieuw contract Saab Parts met Duitse garages - Automobielmanagement.nl

Nieuw contract Saab Parts met Duitse garages

Saab Parts heeft in Duitsland een nieuw servicecontract naar de 110 resterende onderhoudswerkplaatsen verstuurd. Het contract moet de in begin van 2012 geïmproviseerde overeenkomst aflossen.

De Duitse dochter van Saab Parts, de Swedish Distribution Services Deutschland GmbH in Frankfurt, heeft het nieuwe contract aan de partners verstuurd. "Het nieuwe ontract kent een afgewogen verhouding tussen rechten en plichten", aldus Frank Jaenicke, de voorzitter van de partnerorganisatie. "Wij raden onze leden aan het nieuwe contract te accepteren." De nieuwe overeenkomst moet in september van kracht worden en zou de bedrijven eindelijk weer zekerheid geven op het gebied van leveringsmogelijkheden, levertermijnen, garantie en prijzen.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding