Michel Lebbink franchisemanager bij GlasGarage

GlasGarage heeft Michel Lebbink (50) aangetrokken als franchisemanager.

Vóór zijn komst naar GlasGarage was Lebbink ruim dertien jaar werkzaam bij de internationale franchiseketen Intersport. Sinds 2009 was hij als formulemanager eindverantwoordelijk voor ruim 85 vestigingen. Eerder vervulde hij verschillende commerciële en leidinggevende functies binnen de retailbranche, onder meer bij Albert Heijn.

Emil Voorhorst, directeur GlasGarage: "Met Michel als franchisemanager is ons team op volle sterkte en werken we aan verdere groei in zowel het aantal vestigingen als het marktaandeel." Met meer dan 120 vestigingen is GlasGarage naar eigen zeggen de grootste autoruitschadeherstelketen van Nederland.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding

Michel Lebbink franchisemanager bij GlasGarage - Automobielmanagement.nl

Michel Lebbink franchisemanager bij GlasGarage

GlasGarage heeft Michel Lebbink (50) aangetrokken als franchisemanager.

Vóór zijn komst naar GlasGarage was Lebbink ruim dertien jaar werkzaam bij de internationale franchiseketen Intersport. Sinds 2009 was hij als formulemanager eindverantwoordelijk voor ruim 85 vestigingen. Eerder vervulde hij verschillende commerciële en leidinggevende functies binnen de retailbranche, onder meer bij Albert Heijn.

Emil Voorhorst, directeur GlasGarage: "Met Michel als franchisemanager is ons team op volle sterkte en werken we aan verdere groei in zowel het aantal vestigingen als het marktaandeel." Met meer dan 120 vestigingen is GlasGarage naar eigen zeggen de grootste autoruitschadeherstelketen van Nederland.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Sluit nu een gratis proefabonnement af

Bekijk de aanbieding