GroupAuto breidt uit met drie nieuwe leden

GroupAuto Nederland start het nieuwe jaar met drie nieuwe leden: JABO Oosterwolde, AutoPlex Zevenaar en HABU Losser.

GroupAuto breidt uit met drie nieuwe leden

De groep heeft nu ruim 40 leden en de omzet ligt boven 110 miljoen euro. Directeur Freek Blekxtoon is verheugd met de komst van de drie bedrijven en geeft aan dat er nog meer verschuivingen te verwachten zijn , gezien de onvrede en onzekerheden in de markt. Hij verwacht dat zich op korte termijn nog een aantal grossiers bij GroupAuto zal aansluiten.

Jabo is een echt familiebedrijf in het Zuidoosten van Friesland, AutoPlex is al jaren succesvol gevestigd in Zevenaar en Habu Losser is een echt zelfstandige grossier in de grensstreek; alle drie sluiten zich aan per 1 januari 2017.

Freek Blekxtoon: er is erg veel onrust bij andere grossiersgroepen, dat is goed merkbaar. De klachten zijn overduidelijk, maar het is niet aan ons om er hier op in te gaan. Wij bieden een gezonde club van ondernemers, die bewust hebben gekozen voor samenwerking met de marktleider (Fource) als het gaat om logistieke service. Daarnaast hebben we nog een aantal andere sterke partners. De overige services, zoals online marketing, garageformules en telematica organiseren wij zelf zodat we onderscheidend vermogen houden bij het gevecht om de klant. Nog veel te veel "vrije" grossiers zijn dagelijks erg druk in de weer met hun inkoopcondities en -met teveel mankracht- bezig de goederen bij elkaar te vergaren bij hun vele leveranciers. Zij vergeten hun meerwaarde te ontwikkelen en hebben geen antwoord klaar als hun klanten om andere redenen dan de prijs naar de concurrent zijn overgestapt… Wij focussen ons dus op de klant; met dienstverlening, acties en gewoon aandacht!"

De ruimte innemen die vrij komt

Blekxtoon vervolgt: de procesoptimalisatie die we bij de grote ketens zien -lees: samenvoegen van vestigingen, leegloop van middelmanagement en de effecten ervan , zoals het syndroom van de onmachtige bedrijfsleider- werpt ons klanten in de schoot; onze leden zijn daadwerkelijk in staat om op veel plekken de ruimte in te pikken die de grote ketens vrij laten komen. We blijven werken aan landelijke dekking, en zijn in gesprek met een behoorlijk aantal grossiers die op zoek zijn naar de meest vrije vorm die nog mogelijk is in onze markt. Als enige overgebleven onafhankelijke coöperatie bieden wij onze leden datgene ook echt bieden waar ze naar op zoek zijn. Onze key accountmanager Lenneke de Kruif heeft het erg druk met afspraken met mogelijke nieuw leden voor de groep. In veel gebieden is er nu al maximale dekking. Wij zullen dus niet op alle plekken meer grossiers kunnen toelaten. Wij zijn versneld bezig onze witte plekken in te vullen en dat zal op diverse plekken tot teleurstellingen leiden. Ik verwacht op korte termijn nog meer grossiers te kunnen melden.

GroupAuto Nederland is de nog enige juridisch onafhankelijke organisatie van grossiers in Nederland, en is aandeelhouder bij GroupAuto International, actief in meer dan 40 landen en met een omzet van bijna 9,0 mrd. Euro. Zij werkt nauw samen met de toeleveranciers van de auto-industrie en ontwikkelt haar eigen werkplaatsconcepten waaronder CARXPERT (behorend tot EUROGARAGE netwerk met ruim 5.700 aangesloten universele werkplaatsen) en TOPTRUCK (ruim 1.000 universele truck en trailer werkplaatsen)

GroupAuto breidt uit met drie nieuwe leden - Automobielmanagement.nl

GroupAuto breidt uit met drie nieuwe leden

GroupAuto Nederland start het nieuwe jaar met drie nieuwe leden: JABO Oosterwolde, AutoPlex Zevenaar en HABU Losser.

GroupAuto breidt uit met drie nieuwe leden

De groep heeft nu ruim 40 leden en de omzet ligt boven 110 miljoen euro. Directeur Freek Blekxtoon is verheugd met de komst van de drie bedrijven en geeft aan dat er nog meer verschuivingen te verwachten zijn , gezien de onvrede en onzekerheden in de markt. Hij verwacht dat zich op korte termijn nog een aantal grossiers bij GroupAuto zal aansluiten.

Jabo is een echt familiebedrijf in het Zuidoosten van Friesland, AutoPlex is al jaren succesvol gevestigd in Zevenaar en Habu Losser is een echt zelfstandige grossier in de grensstreek; alle drie sluiten zich aan per 1 januari 2017.

Freek Blekxtoon: er is erg veel onrust bij andere grossiersgroepen, dat is goed merkbaar. De klachten zijn overduidelijk, maar het is niet aan ons om er hier op in te gaan. Wij bieden een gezonde club van ondernemers, die bewust hebben gekozen voor samenwerking met de marktleider (Fource) als het gaat om logistieke service. Daarnaast hebben we nog een aantal andere sterke partners. De overige services, zoals online marketing, garageformules en telematica organiseren wij zelf zodat we onderscheidend vermogen houden bij het gevecht om de klant. Nog veel te veel "vrije" grossiers zijn dagelijks erg druk in de weer met hun inkoopcondities en -met teveel mankracht- bezig de goederen bij elkaar te vergaren bij hun vele leveranciers. Zij vergeten hun meerwaarde te ontwikkelen en hebben geen antwoord klaar als hun klanten om andere redenen dan de prijs naar de concurrent zijn overgestapt… Wij focussen ons dus op de klant; met dienstverlening, acties en gewoon aandacht!"

De ruimte innemen die vrij komt

Blekxtoon vervolgt: de procesoptimalisatie die we bij de grote ketens zien -lees: samenvoegen van vestigingen, leegloop van middelmanagement en de effecten ervan , zoals het syndroom van de onmachtige bedrijfsleider- werpt ons klanten in de schoot; onze leden zijn daadwerkelijk in staat om op veel plekken de ruimte in te pikken die de grote ketens vrij laten komen. We blijven werken aan landelijke dekking, en zijn in gesprek met een behoorlijk aantal grossiers die op zoek zijn naar de meest vrije vorm die nog mogelijk is in onze markt. Als enige overgebleven onafhankelijke coöperatie bieden wij onze leden datgene ook echt bieden waar ze naar op zoek zijn. Onze key accountmanager Lenneke de Kruif heeft het erg druk met afspraken met mogelijke nieuw leden voor de groep. In veel gebieden is er nu al maximale dekking. Wij zullen dus niet op alle plekken meer grossiers kunnen toelaten. Wij zijn versneld bezig onze witte plekken in te vullen en dat zal op diverse plekken tot teleurstellingen leiden. Ik verwacht op korte termijn nog meer grossiers te kunnen melden.

GroupAuto Nederland is de nog enige juridisch onafhankelijke organisatie van grossiers in Nederland, en is aandeelhouder bij GroupAuto International, actief in meer dan 40 landen en met een omzet van bijna 9,0 mrd. Euro. Zij werkt nauw samen met de toeleveranciers van de auto-industrie en ontwikkelt haar eigen werkplaatsconcepten waaronder CARXPERT (behorend tot EUROGARAGE netwerk met ruim 5.700 aangesloten universele werkplaatsen) en TOPTRUCK (ruim 1.000 universele truck en trailer werkplaatsen)